Soczewki okularowe

PanMed Optic

SIEDLCE

Oferta soczewek okularowych

Oferujemy soczewki korekcyjne mineralne (szklane) oraz organiczne (plastikowe). Proponujemy soczewki nowej generacji, które dzięki swej asferycznej (płaskiej) budowie minimalizują zniekształcenia obrazu na obwodzie soczewki, nie przepuszczają szkodliwego dla oczu pasma promieniowania UV oraz promieniowania elektromagnetycznego emitowanego przez monitory i komputery. Soczewki te posiadają również warstwę antyrefleksyjną, która zwiększa ostrość i kontrast widzenia oraz zmniejsza ilość niepotrzebnych odblasków, dzięki czemu widzenie staje się bardziej naturalne, klarowne. Dzięki powłoce hydrofobowej nie pokrywają się parą wodną a z kolei dzięki powłokom utwardzającym nie rysują się. Dlatego też tego typu szkła zalecamy osobom pracującym przy komputerze oraz wszystkim tym, którzy cenią sobie swoje oczy i dobre widzenie.
Czy macie w swojej ofercie soczewki przyciemniające się?

Tak, proponujemy soczewki fotochromowe w kolorach podstawowych: brązowym, szarym lub szaro-zielonym. Dostępne są również soczewki fotochromowe polaryzacyjne oraz super modne z powłoką MIRRORS w szerokiej gamie kolorystycznej (w kolorze brązowym, zielonym, złotoróżowym, miedzianym, niebieskofioletowym, srebrnym, niebieskozielonym, królewskim błękicie, srebrnozielonym). Soczewki MIRRORS w stanie rozjaśnienia mają delikatnie opalizujący blask a w stanie zaciemnienia stają się intensywnie lustrzane. Zaciemniają się umiarkowanie także w samochodzie.

Które soczewki są lepsze szklane czy plastikowe?

Zdecydowanie plastikowe. Są lekkie i bezpieczne z bardzo wysoką jakością widzenia.

Czy macie w ofercie soczewki progresywne?

Tak, posiadamy szeroką ofertę soczewek progresywnych począwszy od standardowych po najbardziej zaawansowane technologicznie..

Posiadamy w ofercie soczewki okularowe HOYA MiYOSMART z technologią D.I.M.S. spowolniające postęp krótkowzroczności średnio o 60%. Dobry wzrok dziecka jest bezcenny. Właśnie dlatego firma HOYA opracowała innowacyjne, nieinwazyjne i skuteczne rozwiązanie przeznaczone do korekcji i spowalniania postępu krótkowzroczności u dzieci. Na dobór szkieł zapraszamy na wizytę do lek. Agnieszki Wojciechowskiej-Jędrzejewicz.

Naszym atutem jest  wykonywanie okularów na miejscu dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu i technologii. Realizujemy recepty okularowe max w ciągu 2 dni roboczych (soczewki okularowe standardowe). Okulary wykonują dla Ciebie:

Bożena Cielemęcka

TECHNIK OPTYK

Beata Rożen

OPTYK - OPTOMETRYSTA

Oczy to Twój najcenniejszy skarb. Dbaj o swoje oczy i używaj tylko markowe szkła korekcyjne

hoya-panmed-optic
jai-kudo-anmed-opticjpg
nikon.panmed-opticpng
jzo-panmed-optic
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
hoya-panmed-optic
jai-kudo-anmed-opticjpg
nikon.panmed-opticpng
jzo-panmed-optic
previous arrow
next arrow
ikona facebooka