O NAS

PanMed Optic

Firma z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku optycznym i okulistycznym, a nasz personel to osoby o wysokich kwalifikacjach zawodowych, o czym możecie się Państwo przekonać osobiście odwiedzając nasz salon optyczny i gabinet okulistyczny.

Nasz cel

Głównym celem działania naszej firmy zlokalizowanej w Siedlcach przy Placu 1000-lecia 23 jest zaspokojenie potrzeb klientów naszego miasta, okolic oraz każdego, który nas odwiedzi z dowolnego zakątka Polski. Prowadzimy specjalistyczny gabinet okulistyczny, gdzie codziennie swoich porad udzielają Okuliści oraz zakład optyczny, który świadczy profesjonalne usługi w zakresie obróbki szkieł okularowych, doboru opraw okularowych, sprzedaży okularów przeciwsłonecznych i soczewek kontaktowych. Potrafimy zaspokoić gusta młodzieży, osób podążających za najnowszymi trendami w modzie a także te o nieco bardziej konserwatywnym smaku.

Obsługa

Dzięki fachowej obsłudze oraz miłej atmosferze panującej w naszej firmie pozyskaliśmy grono stałych klientów, którzy wychodząc od nas są pewni bardzo dobrej jakości swoich okularów i polecają nas innym. Zdajemy sobie sprawę z tego jakim kłopotem jest złe widzenie, jak trudno czasem pogodzić się z koniecznością założenia pierwszych w życiu okularów.

Przyjdź do nas – pomożemy Ci zaprzyjaźnić się z okularami.

OPTYK-OKULISTA-OPTOMETRYSTA W SIEDLACH

panmed-optic-2
panmed-optic
DSC_0479
DSC_0486
DSC_0484
previous arrow
next arrow
ikona facebooka