OFERTA DLA FIRM

PanMed Optic

Wychodząc naprzeciw Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dn. 01 grudnia 1998r. (Dz.U. Nr 148 poz. 973 &8.2) pragniemy zaproponować Państwu nawiązanie współpracy oraz zaoferować wykonanie okularów dla Państwa pracowników, którzy narażeni są na szkodliwy wpływ promieniowania monitorów komputerowych.

Podczas ośmiogodzinnego czasu pracy przed ekranem komputera rejestruje się u człowieka od 12000 do 33000 ruchów głowy i gałek ocznych oraz od 4000 do 17000 ruchów źrenicy. Jest to duże obciążenie dla oczu i już lekkie przejściowe pogorszenie ostrości widzenia występujące po dłuższej pracy przed ekranem monitora, może powodować dolegliwości oczu. W tym kontekście szczególnego znaczenia nabiera zapewnienie optymalnych warunków pracy dla oczu i ich ochrona za pomocą specjalnych soczewek okularowych.

Nasza oferta zapewnia

Atrakcyjne rabaty, ceny i warunki negocjowane indywidualnie.
Łatwy i przejrzysty sposób rozliczania. Możliwość wystawiania faktur zbiorowych
Ograniczenie kosztów dla pracodawcy dzięki zniżce jaką proponujemy przy podpisaniu kontraktu zbiorowego oraz dzięki ustaleniu limitu zakupów.
Kompleksowe badanie wzroku składające się z komputerowego badania wstępnego oraz konsultacji przeprowadzonej przez lekarza okulistę.
Satysfakcję dla pracowników, którzy znajdą w naszym salonie największy wybór opraw w różnych grupach cenowych oraz najwyższej jakości szkła okularowe uszlachetnione wielowarstwowymi powłokami antyrefleksyjnymi, które eliminują fałszywe obrazy, odbicia, poprawiają ostrość i kontrast obrazu, przez co wzrok mniej się męczy, a jednocześnie podnoszą walory estetyczne okularów, które stają się eleganckim elementem ozdoby twarzy.

Osoby kontaktowe

Asystenci ds. sprzedaży i marketingu

Agnieszka Dobrolińska

Bernarda Wojda

ikona facebooka