Oferta dla firm

Wychodząc naprzeciw Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dn. 01 grudnia 1998r. (Dz.U. Nr 148 poz. 973 &8.2) pragniemy zaproponować Państwu nawiązanie współpracy oraz zaoferować wykonanie okularów dla Państwa pracowników, którzy narażeni są na szkodliwy wpływ promieniowania monitorów komputerowych.

Podczas ośmiogodzinnego czasu pracy przed ekranem komputera rejestruje się u człowieka od 12000 do 33000 ruchów głowy i gałek ocznych oraz od 4000 do 17000 ruchów źrenicy. Jest to duże obciążenie dla oczu i już lekkie przejściowe pogorszenie ostrości widzenia występujące po dłuższej pracy przed ekranem monitora, może powodować dolegliwości oczu. W tym kontekście szczególnego znaczenia nabiera zapewnienie optymalnych warunków pracy dla oczu i ich ochrona za pomocą specjalnych soczewek okularowych.


Nasza oferta zapewnia:

  • Kompleksowe badanie wzroku składające się z komputerowego badania wstępnego oraz konsultacji przeprowadzonej przez lekarza okulistę.
  • Satysfakcję dla pracowników, którzy znajdą w naszym salonie największy wybór opraw w różnych grupach cenowych oraz najwyższej jakości szkła okularowe uszlachetnione wielowarstwowymi powłokami antyrefleksyjnymi, które eliminują fałszywe obrazy, odbicia, poprawiają ostrość i kontrast obrazu, przez co wzrok mniej się męczy, a jednocześnie podnoszą walory estetyczne okularów, które stają się eleganckim elementem ozdoby twarzy.
  • Ograniczenie kosztów dla pracodawcy dzięki zniżce jaką proponujemy przy podpisaniu kontraktu zbiorowego oraz dzięki ustaleniu limitu zakupów.
  • Łatwy i przejrzysty sposób rozliczania. Możliwość wystawiania faktur zbiorowych.
  • Atrakcyjne rabaty, ceny i warunki negocjowane indywidualnie.

 

Osoby kontaktowe
Bernarda Wojda
Agnieszka Dobrolińska
Asystenci ds. sprzedaży i marketingu
Tel. 25 633 69 09, 603 033 008

 

"Każdy ma taki świat, jaki widzą jego oczy "

Jose Saramago

 

 
gotoprzych